Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej

Urodziny

W Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej organizujemy niezapomniane przyjęcia urodzinowe dla dzieci, w czasie których zabieramy uczestników w nowoczesną podróż w tradycję, w wybranym scenariuszu urodzin:

  1. Izba z piecem - warsztaty kulinarne, 2,5 godz., 35 zł/osobę

Uczestnicy urodzin stają się gospodarzami naszej kuchni. Ich zadaniem jest wspólne upieczenie ciasteczek, pod okiem prowadzącego, a następnie ich spałaszowanie. Z izby z piecem zabawa przenosi się do naszej strefy multimedialnej, gdzie zagramy w tradycyjne gry planszowe i zabierzemy gości w pełną wrażeń podróż w świat krośnieńskich legend.

  1. Sala warsztatowa - warsztaty rękodzielnicze, 2,5 godz., 35 zł/osobę

Zapraszamy gości do naszego warsztatu rękodzielniczego, na wspólne zajęcia z wybranej tematyki: bibułkarstwa, hafciarstwa, lalek motanek, malowania na drewnie, wycinanki ludowej. Następnie zabawa przenosi się do naszej strefy multimedialnej, gdzie zagramy w tradycyjne gry planszowe i zabierzemy gości w pełną wrażeń podróż w świat krośnieńskich legend.

  1. Pasternik – gry i zabawy, 2,5 godz. 30 zł/osobę

Zabawę rozpoczniemy w naszej lustrzanej sali Pasternik, w której wyświetlimy projekcję łąki w 4 porach roku. Animator poprowadzi gry i zabawy po dawnemu. Będzie też okazja wirtualnie przymierzyć strój ludowy i pośpiewać z Etnokaraoke. Następnie przyjęcie przeniesie się do naszej strefy multimedialnej, gdzie zagramy w tradycyjne gry planszowe i zabierzemy gości w pełną wrażeń podróż w świat krośnieńskich legend.

Regulamin do pobrania (pdf): regulamin